bilgi
HAKKIMIZDA


ALTEK Akıllı Lojistik ve Taşıt Sistemleri A.Ş
., Takograf ve Taksimetre Cihazları ve bunların kalibrasyon cihazları başta olmak üzere, Lojistik, taşıma ve taşıt sektörlerine hizmet vermek üzere kurulmuştur.
Konusunda lider birçok yabancı firmanın distribütörlüğünü ve temsilciliğini alan firmamız, ürün yelpazesini sürekli geliştirmektedir. 

Sektöre yenilikçi ürünler ve hizmetler sunacak olan ALTEK, tamamen dışa bağımlı olduğumuz takograf sektöründe mümkün olan bazı ürünleri yerli olarak üretmeyi hedeflemektedir.
Çalıştığımız ve uzamanlaştığımız Takograf uygulaması ve  bağlantılı hız sınırlayıcı donanımlar, trafik kazalarının ve kaza sonucu oluşan kayıpların büyük oranda azaltılmasını sağlayacak uygulamalardır.Bu nedenle, şirketimiz Trafik Güvenliği Platformuna üye olmuştur ve çalışmaları desteklemektedir.
VİZYON - MİSYON

VİZYON:
Lojistik, ulaştırma ve ticari araç sektörü başta olmak üzere ,ölçüler ve standartlar konusunda en ileri uygulamaları ülkemizin hizmetine sunarak, yaşam kalitesini arttırmak, bu konuda kültürel değişime öncülük etmek, standartları koymaktır.MİSYON:
Sahip olduğumuz teknoloji ve bilgi birikimini Türkiye’de ihtiyacı olan kamu ve özel sektör kurum ve kuruluşlarının hizmetine sunmak, sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler geliştirmek ve üretmek, standartları belirlemek , çevre ülkeler için bir destek üssü olmak ,eğitim ve satış sonrası hizmetleri vermektirGİZLİLİK: 
Gizlilik İlkelerimiz için Tıklayınız.

Altek Akıllı Lojistik ve Taşıt Sistemleri A.Ş.
telefon bilgisi
+90 212 871 38 88
adres bilgisi
Mehmet Akif Ersoy Mah.1823.Sok No14/01 Esenyurt/İSTANBUL

Bugün:46 

Tekil:11219 

Aylık:784  

Toplam Ziyaret:179346 

http://www.alts.com.tr © 2019